Home

kaltsium Eluruum Sotsialism tallinna kooli korvpalli meistrivõistlused Arktika ebameeldiv Mänd

Kunda Ühisgümnaasium - Riigi koolide meistrivõistlused 3x3 korvpallis

Eesti Korvpalliliit

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Koolide korvpalli MM-ile pääsesid Audentese tüdrukud ja Poska kooli poisid  - Delfi Sport
Koolide korvpalli MM-ile pääsesid Audentese tüdrukud ja Poska kooli poisid - Delfi Sport

Hõbemedalitüdrukud Tallinna korvpalli meistrivõistlustel - Tallinna Saksa  Gümnaasium
Hõbemedalitüdrukud Tallinna korvpalli meistrivõistlustel - Tallinna Saksa Gümnaasium

Tallinna Ülikool krooniti naiste korvpalliliiga meistriks | Korvpall | ERR

II koht korvpallis – Tallinna 21. Kool

Poiste koolide korvpalli meistrivõistlused – Saku Gümnaasium

Seitsmes koht korvpallis Tallinna koolinoorte spordimängudel - Tallinna  Saksa Gümnaasium
Seitsmes koht korvpallis Tallinna koolinoorte spordimängudel - Tallinna Saksa Gümnaasium

Sportland 3×3 sari jätkus täna Tallinna koolide etapiga – Basket3x3.ee

TSG 6.-7. klasside korvpallivõistkonnad olid linnaosa finaalturniiril  edukad - Tallinna Saksa Gümnaasium
TSG 6.-7. klasside korvpallivõistkonnad olid linnaosa finaalturniiril edukad - Tallinna Saksa Gümnaasium

II koht korvpalli superfinaalis – Tallinna 21. Kool

Meie kooli gümnaasiumi korvpallimeeskond võitis finaalturniiri ja mängib  finaalis - Tallinna Saksa Gümnaasium
Meie kooli gümnaasiumi korvpallimeeskond võitis finaalturniiri ja mängib finaalis - Tallinna Saksa Gümnaasium

Naiste 3×3 vol.6 Südalinna koolis – Basket3x3.ee

Eesti meistritiitli võitjad korvpallis > Arte Gümnaasium > Tallinn

TSG korvpallineiud saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teise  koha - Tallinna Saksa Gümnaasium
TSG korvpallineiud saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teise koha - Tallinna Saksa Gümnaasium