Stolar, 1 par, "Solfjädern", Sanna Rosén, Nässjö Stolfabrik, vitmålade, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1622
KARMSTOL, "Solfjädern", Sonna Rosén för Nässjö Stolfabrik. 1950-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Stol, Solfjädern, Sanna Rosén, vitmålad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3205