ARNE NORELL. Fåtöljer, 1 par, "Sirocco", jakaranda samt skinn, 1900-talets andra hälft. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Auktion - Important sale 6 - 9 December 2016 I already have an account for the website Could not log in? I am not yet a registered client Mitt användarnamn har slutat
PERCIVAL LAFER, FÅTÖLJER, "MP 13", ett par, jakaranda, MP Lafer, Brasilien, 1960-tal. CITES-intyg. - Bukowskis
Soffa, + fåtölj, Stranda. Jakaranda (Citesintyg medföljer) och läder. Längd: 206 cm (soffan) - 1383 4236 - Metropol Auktioner